Menu Close

2022-2023 m.m.

IŠVYKA

2023-01-27 “Žiogelių” priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai drauge su mokytoja Loreta apsilankė Senvagėje. Apžiūrėjo išgražėjusį miesto centrą, pasidžiaugė žiemiška gamta. Aplankė Senvagės užtvankoje žiemojančias antytes, nepamiršo jų ir palesinti.

SAUSIO 13-OJI

NYKŠTUKŲ BĖGYNĖS 2022. PAGAUK KALĖDAS.

2022-12-20 lopšelyje-darželyje „Vaikystė“ vyko Tarptautinis projektas-iniciatyva „Nykštukų bėgynės 2022. Pagauk Kalėdas“. Renginio tikslas – populiarinti bėgimą, didinti vaikų fizinį aktyvumą bei suteikti džiugių akimirkų.

PROJEKTAS “KALĖDINĖ AVANTIŪRA”

Kalėdinė avantiūra „Žvirbliukų“ grupėje.

Kalėdinė avantiūra „Bitučių“ grupėje – svečiuose Grinčas.

,,Kalėdinė avantiūra“ ,,Žiogelių“ grupėje tęsiasi. Pakvietėme tėvelius papuošti laiptinę tėvelių-vaikučių gamintais zuikučiais. Smagu, kad tėveliai neliko abejingi. Projektą užbaigsime tėvelių suorganizuota išvyka siauruku-traukinuku ir susitikimu su Kalėdų seneliu.

2022-12-15 „Žiogelių“ gr. vyko renginys su tėveliais pagal projektą „Kalėdinė avantiūra“. Tėveliai grupės vaikams padovanojo eglutę bei įteikė laiškelį nuo Kalėdų Senelio.

Į darželyje organizuotą „Kalėdinę avantiūrą“ labai aktyviai įsijungė ir „Ežiukų“ grupės tėveliai. Grupės vaikučių mamos: Raminta Kemzūraitė-Žvykė ir Ina Tautkutė papuošė grupės rūbinėlę. Raminta Kemzūraitė-Žvykė grupės vaikučiams padarė advento kalendorių, padovanojo akvariumą, žaislų. Edgaras Žigelis akvariumui atnešė žolyčių. Toma Letulytė padovanojo grupei virtuvėlę, įvairių žaislų. Laura Bolskytė – palapinę, žaislų. Džiaugiamės užsimezgusia smagia bendryste. Kalėdos tikrai gerumo ir stebuklų metas.

2022-12-09 „Žiogelių“ grupėje startavo projektas „Kalėdinė avantiūra“ su tėveliais. Vaikai drauge su mamomis mokėsi sausainių kepimo paslapčių, drauge skaitė istorijas.

SPORTINĖ PRAMOGA

2022-12-08 „Lašiukų“ bei „Boružiukų“ grupėse vyko sportinė pramoga su socialinio partnerio „Nykštuko“ lopšelio-darželio „Drugelių“ grupės vaikais bei mokytojomis. Vaikai drauge mokėsi jogos pratimų, sveikino saulutę, o paskui visi rungtyniavo draugiškose estafetėse. Po sporto vaikai draugiškai vaišinosi arbata bei obuoliais.

EDUKACINĖ VEIKLA

2022-12-08 „Žiogelių“ priešmokyklinio ugdymo grupė dalyvavo edukacinėje veikloje „Dovanėlė iš antrinių žaliavų“.

IŠVYKA Į “ROBOLABAS” CENTRĄ

2022-12-07  d. „Žiogelių“  priešmokyklinio ugdymo grupė keliavo į „Robolabas“ centrą, kur dalyvavo Steamuko eksperimentuose.

DRAUGŲ ŠVENTĖ

Gruodžio 6 d. darželyje vyko draugų šventė pagal projektą „Ir akmenėlis turi širdį“, kurį parengė IU mokytojos D. Vidugirienė, D. Taraškevičiūtė bei judesio korekcijos mokytojos. Šventėje sulaukta ir svečių iš „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro bei specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro.

“LAPIUKŲ” GRUPĖS VAKARONĖ

Smagi „Lapiukų“ grupės vakaronė, kurią paruošė „Lapiukų“ gr. mokytoja ir meninio ugdymo pedagogė.

DALYVAUJAME SOCIALINĖJE AKCIJOJE “AŠ IR TU – TAI MES!!!”

Socialinės akcijos „Aš ir Tu – tai MES!!!“ tikslas – mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą, inkliuziją, vienybę Lietuvoje bei Europoje. Mes jungiamės prie šios akcijos ir kartu sakome, kad „Aš” – neįgalieji ir jų artimieji, „Tu” asmenys, neturintys negalios arba artimo sąlyčio su ja ir „Mes” – lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokiu nei kiti. Juk bendrystė suteikia abipusį džiaugsmą ir didžiulį troškimą tobulėti !!!

“ŽIOGELIŲ” GRUPĖS VAKARONĖ SU TĖVELIAIS “TAMSŲ RUDENS VAKARĄ”

IŠVKA Į GAISRINĘ  2022-11-28

“KIŠKUČIŲ” GRUPĖS UGYTINIŲ  VEIKLA “MŪSŲ EMOCIJOS”

“ŽIOGELIŲ” GRUPĖS UGDYTINIŲ EDUKACIJA “VANDUO”

KŪRYBINĖ PARODA “RUDENINIS OBUOLIUKAS”

“ŽIOGELIŲ” GRUPĖS UGDYTINIŲ TOLERANCIJOS DIENA  2022-11-16

PRAMOGA “MARTYNAS-GANIAVOS PABAIGA” 2022-11-11

Pramogėlės  metu su vaikais iš krepinio popieriaus ir 5 l plastikinio butelio gaminome paršelį, kuris kvietė visus gyvulėlius į tvartelį žiemoti. Tvartelį vaikai gamino iš kartoninės dėžės, skalbinių segtukų. Į tvartą vaikai dėjo kartono atliekų, šieno ir “apgyvendino” visus gyvuliukus.  Šv. Martynas buvo ant vandens, tai Kalėdos bus ant ledo 🙂

LAŠIUKAI HELOUVYNO IŠVAKARĖSE

“LAŠIUKŲ” GRUPĖS UGDYTINIŲ IŠVYKA Į BIBLIOTEKĄ 2022-11-09

PYRAGŲ DIENA

KLIMATO KAITOS SAVAITĖ  2022-10-24 – 10-28

TRENIRUOTĖ KULTŪROS IR SPORTO CENTRE 2022-10-28

“LAŠIUKŲ” GRUPĖS UGDYTINIŲ IŠVYKA Į BISTRAMPOLIO GYVULIŲ ŪKĮ

GAMTOS KRAITELĖ

SPORTO PRAMOGOS SKAISTAKALNIO PARKE

“ŽIOGELIŲ” GRUPĖS UGDYTINIŲ IŠVYKA  Į REGIONINĮ ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRĄ 2022-10-20

RUDENĖLIO ŠVENTĖ SU EŽIUKU IR BARAVYKU 2022-10-17

“KIŠKUČIŲ” GRUPĖS UGYTINIŲ  VEIKLA “RUDENS KRAITELĖ”

PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA 2022-10-10

PROJEKTAS SVEIKATIADA

Visą rugsėjo mėnesį lopšelio-darželio „Vaikystė“ bendruomenė dalyvavo Sveikatiados paskelbtame konkurse „Kuo daugiau išgelbėto maisto“. Vaikai, tėveliai, bendruomenė aukojo maisto produktus nepasiturintiems žmonėms. Visus suaukotus produktus pristatėme į Panevėžio padalinio Maisto banko skyrių. Ačiū visiems visiems dalyvavusiems.

Sąrašas

EDUKACIJA

2022-09-09 „Žiogelių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikų edukacinė išvyka į Panevėžio moksleivių namus, keramikos užsiėmimą.