Menu Close

2023-2024 m.m.

2023-2024 m.m.

PROJEKTINĖ VEIKLA „DRAUGYSTĖS RATELIS“

MASINIS BĖGIMAS „AŠ BĖGU 2024“

Balandžio 9-ąją dieną lopšelyje darželyje Vaikystė vyko masinis bėgimas „Aš bėgu 2024“, skirtas Pasaulinei sveikatos dienai paminėti, kurį inicijavo respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“. Į bėgimą įsitraukė ne tik vaikai, bet ir šaunuolės mokytojos.

 

 

 

 

 

EDUKACIJA „NUSPALVINK VELYKAS“

2024-03-06  bendraujant su Panevėžio specialiąja mokykla-daugiafunkciu centru, specialiojoje „Bitučių“ grupėje vyko edukacija „Nuspalvink Velykas“. Ugdytiniai smagiai leido laiką spalvindami ir puošdami velykinius kiškučius.

KAZIUKO MUGĖ

2024-03-05 oi šurmuliavo, oi klegėjo lošelyje-darželyje Kaziuko kermošius. Gausus būrys pirkėjų derėjosi su sumaniais pardavėjais. Prekės tirpte tirpo akyse… Kas nesuspėjo, tas be nieko liko, o kuris pirmas susiderėjo, tas pilnu krepšiu namo išriedėjo.

FUTBOLAS DARŽELYJE

2024-03-04 Panevėžio sporto ir išsilavinimo akademija lopšelyje-darželyje organizavo rytmetį „Futbolas darželyje“. Kartu su treneriu vaikai smagiai sportavo ir sulaukė netikėto svečio – liūto.

VASARIO 16-OJI

UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖ

2024-02-13 lopšelyje-darželyje „Vaikystė“ vyko Užgavėnių šventė. Šėlome, vijome žiemą iš kiemo, stebėjome Kanapinio ir Lašininio galinėjimąsi.

  

   

 

 

TARPTAUTINĖS VARŽYBOS „AŠ NORIU LAIMĖTI“

Vasario 7 d. Panevėžyje vyko XXVI tarptautinės varžybos ,,Aš noriu laimėti!“, skirtos Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Lopšelio-darželio „Vaikystė“ ugdytiniai dalyvavo varžybų atidaryme – šoko nuotaikingus šokius. Vaikai buvo apdovanoti saldžiais prizais, padėka.

ŽIEMOS SPORTO ŠVENTĖ

2024-01-19 dieną lopšelyje-darželyje „Vaikystė“ vyko žiemos sporto šventė „Šaltis sportui nebaisus“. Šventę organizavo judesio korekcijos specialistės Lina Gervickienė ir Ilona Žukauskienė.

PILIETINĖ AKCIJA „PERGALĖS ŠVIESA“

2024-01-12 dieną lopšelis-darželis „Vaikystė“ dalyvavo pilietinėje akcijoje „Pergalės šviesa“. Akcijos metu languose įžiebėme žvakutes taip paminėdami žuvusiųjų  už Lietuvos laisvę atminimą.

MOKSLINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA

2024-01-10 vyko respublikinė vadovų ir mokytojų mokslinė-praktinė konferencija „Mokytojas ir vaikas permainų kelyje“. Renginio dalyviams nuotaiką – pozityviai žvelgti į permainas, sukūrė mūsų lopšelio-darželio jungtinių priešmokyklinių „Lašiukų“ ir „Boružėlių“ grupių vaikai. Konferenciją atidarė Panevėžio miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyr. specialistė Aušra Gabrėnienė. Apie Panevėžio miesto švietimo įstaigų laukiančius pokyčius kalbėjo Panevėžio ikimokyklinio ugdymo mokyklų vadovų asociacijos pirmininkė Regina Mikalauskienė. Vėliau visi dalyviai skirstėsi dirbti į sekcijas, kuriose dalinosi savo gerąja darbo patirtimi ir iššūkiais. Ikimokyklinio ugdymo mokyklų vadovams mokymus „Vadovas – komandos vedlys ir globėjas“ vedė Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ direktorė Aušra  Plytninkaitė.

 

     

    

 

 

PRAMOGA

2023-09-26 lopšelyje-darželyje lankėsi linksmasis meškinas su programa “Burbulų šou”

Skip to content