3

5 – asis Solidarumo bėgimas lopšelyje – darželyje ,,Vaikystė“

Šio bėgimo misija – pasaulį daryti geresne vieta, skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Solodarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

Lopšelio – darželio ,,Vaikystė“ bendruomenė jau antri metai dalyvauja Solidarumo bėgime, kurį nuo 2014 m. rengia organizacija ,,Gelbėkit vaikus“. Iniciatyvos organizatoriai įstaigoje supažindino bendruomenės narius su bėgimo tikslais. Buvo išdalintos bėgiko kortelės ir lipdukai , kuriais pasipuošė bėgimo dalyviai. Visi rinkosi į darželio stadioną ir atliko nuotaikingą apšilimą. Vyresni vaikai ir suaugusieji bėgo pažymėtą ilgesnę trasą, o mažieji ugdytiniai įveikė trumpesnį atstumą.

Auklėtojų paskatinti, vaikučiai kartu su tėveliais ir artimaisiais tapo rėmėjais. Surinkta parama prisidėsime prie organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrų Lietuvoje gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Ukrainoje įrengti. Šio renginio organizatoriams įteiktos vardinės padėkos, o bėgimo dalyviai ir rėmėjai gavo diplomus.

Įstaigos bendruomenės nariai supranta, kad kitų problemos ir noras padėti jiems daro mus geresniais, moko jautrumo, o mūsų pagalba padeda, kuriems toks palaikymas labiausiai reikalingas.

Panevėžio lopšelis – darželis ,,Vaikystė“ Rimutė Staškūnienė specialioji pedagogė,

Ilona Žukauskienė judesio korekcijos pedagogė

To Top